Info GDPR

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (tzv. „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“).

Uděluji tímto souhlas společnosti Dokonalý Úklid s.r.o., IČ: 09193171, jakožto správci osobních údajů, s tím, aby zpracovával (zejména prostřednictvím shromažďování, používání a uchovávání) moje osobní údaje, a to za účelem přijímání mých sdělení v rámci elektronické podatelny správce údajů, tj. prostřednictvím webového formuláře dostupného na internetových stránkách správce.

Osobní údaje, které budou na základě tohoto souhlasu zpracovávány, zahrnují jméno a příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Uvedené osobní údaje budou zpracovávány nejdéle do odvolání souhlasu.

Tento souhlas uděluji dobrovolně a jsem si vědom toho, že ho mohu kdykoliv odvolat, a to stejným způsobem, kterým jsem jej udělil. Souhlas lze odvolat prostřednictvím webového formuláře, nebo e-mailové zprávy zaslané na e-mailovou adresu info@dokonaly-uklid.cz či dopisem zaslaným na adresu Dokonalý Úklid s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1.

Rozumím, že v důsledku neudělení nebo odvolání tohoto souhlasu nemusí některé ze správcem údajů nabízených služeb odpovídat mým potřebám.

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Vaše osobní údaje sbírá:

 • Dokonalý Úklid s.r.o.
 • IČ: 09193171
 • Se sídlem: Rybná 716/24, 110 00 Praha 1
 • Kontaktní e-mail: info@dokonaly-uklid.cz

Jaké údaje sbíráme a proč?

Poptávka z našeho kontaktního webového formuláře:
Na základě Vašeho souhlasu sbíráme jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat za účelem a v rámci budoucího plnění smlouvy, abychom Vám mohli vypracovat a zaslat cenovou nabídku či odpovědět na Vámi zaslaný dotaz.

Přihlášení k odběru našich newsletterů:
Na základě Vámi uděleného souhlasu se zpracováním osobních údajů sbíráme Vaši e-mailovou adresu a to pro účely zasílání obchodních sdělení prostřednictvím e-mailové korspondence ve smyslu speciálních nabídek z našeho portfolia služeb. Takovéto nabídky od nás (a pouze od nás) obdržíte maximálně 1x za měsíc a v každém takovémto e-mailu je možnost se z odběru jednoduše odhlásit pomocí kliknutí na odkaz.

Kdo osobní údaje zpracovává?

Zpracovatelem těchto údajů je:

 • Dokonalý Úklid s.r.o.
 • IČ: 09193171
 • Se sídlem: Rybná 716/24, 110 00 Praha 1
 • Kontaktní e-mail: info@dokonaly-uklid.cz

Jak dlouho Vaše údaje uchováváme?

 • Poptávka a dotazy zaslané prostřednictvím webového formuláře: maximálně po dobu 1 rok
 • Přihlášení k odběru newsletteru: maximálně po dobu 5 let, nebo než se z odběru odhlásíte

Na co máte jako poskytovatel osobních údajů právo?

 • Dotázat se, jaké údaje zpracováváme, za jakým účelem, v jakém rozsahu, jak dlouho a kdo má k údajům přístup.
 • Požádat o opravu či úplný výmaz těchto údajů („být zapomenut“), a to prostřednictvím webového formuláře, nebo e-mailové zprávy zaslané na e-mailovou adresu info@dokonaly-uklid.cz či dopisem zaslaným na adresu Dokonalý Úklid s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1.
 • Požádat o ukončení zasílání e-mailových newsletterů a obchodních sdělení a to rovněž prostřednictvím webového formuláře, nebo e-mailové zprávy zaslané na e-mailovou adresu info@dokonaly-uklid.cz či dopisem zaslaným na adresu Dokonalý Úklid s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, nebo se můžete sami kdykoliv odhlásit pomocí odkazu uvedeném v každém takovémto e-mailu.

Kam se můžete obrátit?

Pokud si myslíte, že Vaše údaje zpracováváme v rozporu s příslušnými právními předpisy, prosím kontaktujte nás.

Pokud nebudete s řešením Vaší stížnosti spokojeni, můžete podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů.

MĚJTE DOKONALE ČISTO S NÁMI I VY