Úklidová firma Praha a okolí

Firma na úklid Praha

Dokonalé služby pro každého

Jsme Dokonalý Úklid s.r.o. - úklidová firma s působností v Praze a okolí. Nabízíme veškeré obvyklé i mimořádné úklidové služby v širokém rozsahu. Od standardních úklidů bytů a domů, přes úklidy komerčních i firemních prostor, generální úklidy od podlahy po strop, až po tepování koberců a čištění čalouněného nábytku či mytí oken.

Zakládáme si především na 100% spolehlivosti, dokonale odvedené práci, pečlivosti, ochotě, čestném jednání a diskrétním, loajálním přístupu na osobní úrovni ke každému našemu zákazníkovi.

Rozumné ceny a cenová kalkulace na míru zdarma

Veškeré naše služby poskytujeme vždy za rozumné ceny! Neváhejte se na nás tedy kdykoliv obrátit, cenovou nabídku od nás obdržíte vždy zcela nezávazně a zdarma. Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi.
Uklízíme s láskou 💗

Specializace na pravidelný úklidový servis

Naše úklidová firma se specializuje na pravidelné a generální úklidy soukromých prostor, jako jsou byty, rodinné domy a domácnosti, a na pravidelný úklidový servis v kancelářích a komerčních prostorách. Velice rádi však zrealizujeme libovolný jednorázový úklid i kdekoliv u Vás a vyjdeme Vám ochotně vstříc i v případě potřeby zakázky jakéhokoliv menšího rozsahu. Zavolejte nám, nebo napište - kdykoliv. Naší hlavní oblastí působnosti je především Praha a blízké okolí.

Jsme moderní a šikovní

Jsme moderní firmou a jelikož nás uklízení baví, neustále sledujeme nejnovější trendy v oblasti čistících prostředků i technologií. Ačkoliv jsme firma relativně mladá, náš šikovný, malý tým vyškolených pracovníků má mnohaletou odbornou praxi i u velice náročné klientely, a to jak ze soukromého, tak i z komerčního sektoru.

Vaše úklidová firma pro Prahu i okolí

Naše úklidová firma působí především v rámci celé Prahy, ale rádi realizujeme jakýkoliv úklid i v jejím okolí. Máte-li dotaz či zájem o nabídku našich služeb mimo oblast Prahy, neváhejte se na nás rovněž obrátit. Rádi Vám vyjdeme vstříc a jsme otevřeni dohodám k Vaší plné spokojenosti, která je pro nás tím nejdůležitějším.

Nabídka služeb pro firmy i domácnosti

Vyberte si z široké řady našich služeb a v případě zájmu se na nás neváhejte obrátit. Cenovou nabídku Vám vypracujeme a zašleme ochotně a zcela zdarma.

Úklid bytů a domácností Praha

Úklid bytů a domácností

Pravidelné, jednorázové i generální úklidy bytů a domácností

Úklidy bytů
Úklid kanceláří a firem v Praze

Úklid firem a kanceláří

Pravidelný i jednorázový úklid kanceláří a firmeních prostor

Úklidy kanceláří
Generální úklid Praha

Generální úklid

Komplexní, hloubkové generální úklidy pro dokonalou čistotu

Generální úklidy
Úklidy rodinných a bytových domů v Praze

Úklid domů

Úklidové služby pro rodinné i bytové domy

Úklid domu
Mytí oken v Praze

Mytí oken

Mytí malých i velkých oken a rámů | Mytí výloh.

Mytí oken
Úklid po malířích Praha

Úklid po malířích

Kompletní a pečlivý úklid po malířských pracích

Úklid po malování
Úklid po rekonstrukci Praha

Úklid po rekonstrukci

Úklidový servis po rekonstrukci interiéru

Úklidy po rekonstrukcích
Spolehlivá úklidová firma

Námi realizované zakázky

UPOZORNĚNÍ - veškeré fotografie byly pořízeny za účelem zveřejnění po předchozím výslovném souhlasu našich klientů!

Zobrazit fotogalerii