Mytí oken
Mytí oken v Praze

Mytí oken pro Prahu a okolí

Čistá a blýskající se okna, to je správná vizitka každého reprezentativního interiéru. Víme, že mytí oken je ale často náročná a velmi neoblíbená činnost, avšak proto, že u nás v Dokonalém úklidu uklízíme s láskou, není pro nás perfektní očista Vašich oken žádnou překážkou.

Ať již potřebujete umýt okna špaletová, plastová, nebo euro-okna, vše přivedeme k dokonalému lesku beze šmouh a map. Součástí služby mytí oken je pak samozřejmě také očista okenních rámů, okenních klik a rovněž umytí vnitřních parapetů.

Okna myjeme v domech, bytech i kancelářích

Máte-li zájem o mytí oken ve Vašem bytě, domě, nebo kanceláři, obraťte se na nás, a my Vám zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci pro Váš interiér. Působíme v oblasti Prahy a jejího okolí.

Umytí oken

Mytí oken zahrnuje:

  • mytí skleněných výplní
  • leštění skleněných výplní
  • očistu okenních rámů
  • očistu okenních klik
  • očistu vnitřních parapetů

Nezávazná cenová kalkulace zdarma

Pro konkrétní cenovou nabídku se nám, prosím, ozvěte s podrobnostmi. Poskytujeme profesionální služby za rozumné ceny se 100% spolehlivým a osobním přístupem.

Cena za mytí oken

Rádi byste znali konkrétní cenu za umytí a očistu oken u Vás doma nebo ve firmě? Zašlete nám základní informace a my Vám nezávazně a zdarma vypracujeme cenovou nabídku!

MĚJTE DOKONALE ČISTO S NÁMI I VY