>
Tepování a mokré čištění
Tepování koberců a čalounění

Tepování koberců a čalouněného nábytku

Pokud potřebujete obnovit vzhled Vašeho koberce, vyčistit zašpiněný čalouněný nábytek, nebo důkladně osvěžit Vaši postelovou matraci? Nabízíme Vám službu tepování. Pomocí speciálního stroje odstraníme z koberců a čalounění mokrou metodou veškerou nečistotu.

Tepování nejen, že rozzáří barvy a odstraní skvrny, ale rovněž koberec či nábytek a především matraci účinně zbaví usazených roztočů, prachu i dalších alergenů, a tím výrazně ozdraví Vaše prostředí.

K tepování koberců, čalouněného nábytku a matrací používáme kromě speciálního stroje také velmi účinné a profesionální čistící přípravky s hloubkovým účinkem bez bělících složek. Jedná se vždy o mechanické čištění, kdy se prostředek tryskou vpraví pod tlakem do hloubky materiálu, tam rozpustí a uvolní veškeré zanesené nečistoty i mikroorganismy, a ty jsou následně okamžitě a dokonale odsáty. Tato metoda je velice efektivní a oproti ručnímu tepování nezanechává v čištěném povrchu žádné pozůstatky špíny. Díky okamžitému odsávání čistícího roztoku s nečistotami zpět do stroje nedochází k nadměrnému promočení koberce/nábytku a výrazně se tak zkracuje i doba schnutí a tím opětovné použitelnosti.

Pro byty, domy i kanceláře v Praze a okolí

Tepovávní koberců a čalounění provádí naše úklidová firma v bytech, rodinných domech i kancelářských prostorech, a to po celé Praze i v jejím okolí.

Pozor na přírodní materiály

Tepování je vhodnou metodou pro velkou řadu koberců a čalounění ze syntetických materiálů. Méně vhodné je pak na koberce vlněné a výrobky z čistě přírodních materiálů pak doporučujeme čistit pouze suchou cestou (suchá pěna a následné odsátí vysavačem).

Tepování koberců a sedaček Praha

Tepování NENÍ vhodné pro tyto materiály:

  • kokos
  • jutu
  • sisál
  • bavlnu
  • hedvábí
  • alcantaru
  • semiš
  • kůži
  • koženku

Nezávazná cenová kalkulace zdarma

Rádi Vám zdarma vypracujeme a zašleme nezávaznou cenovou kalkulaci. Ozvěte se nám, poskytujeme profesionální úklidové služby s osobním přístupem a zárukou Vaší spokojenosti.

Cena za tepování koberců a čalouněného nábytku

Rádi byste znali konkrétní cenu za čištění koberců či čalouněného nábytku pomocí tepování? Zašlete nám základní informace a my Vám nezávazně a zdarma vypracujeme cenovou nabídku!

Rychlý kontakt

Máte dotaz? Ozvěte se nám.

Jak probíhá tepování?

Fotogalerie z tepování nábytku a koberců

UPOZORNĚNÍ - veškeré fotografie byly pořízeny za účelem zveřejnění po předchozím výslovném souhlasu našich klientů!

Tepování kuchyňského nábytku 1
Tepování kuchyňského nábytku 2
Tepování kuchyňského nábytku 3
Tepování koberce a sedačky 1
Tepování koberce a sedačky 2
Tepování koberce a sedačky 3

MĚJTE DOKONALE ČISTO S NÁMI I VY